Istebna, Jaworzynka, Koniaków Strona Główna Istebna, Jaworzynka, Koniaków
Jednym słowem Trójwieś!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
aquapark w Istebnej
Autor Wiadomość
miroo
Przełokropny gazda

Wysłany: Nie 27 Lut, 2011   aquapark w Istebnej

tak to widzą inni:
http://forum.gazeta.pl/fo...aparku.html?v=2

bazalt
Przełokropny gazda

Wysłany: Nie 27 Lut, 2011   

I o to chodzi. Tak trzymac.

Bryan
Rodowity górol

Wysłany: Pon 28 Lut, 2011   

Wszystko spoko :706: tylko znając mentalność ludzi to cenny będą wyjęte z kosmosu,
Na początku na tym Zagroniu było ok nawet dość dużo osób chciało tam robić wesele tylko po podniesieniu cen... do co najmniej kosmicznych to coś się im posypało, z disco też im nie poszło...

Wyciąg niby krzesełkowy ale tanio nie jest a trasy nie mają wiele do zaoferowania...
Więc bawiąc się w wróżbitę może i będzie fajnie ale drogo
amen :689:

bazalt
Przełokropny gazda

Wysłany: Wto 01 Mar, 2011   

Bryan napisał/a:
cenny będą wyjęte z kosmosu

Bo bedzie naprawde kosmicznie a poza tym nie slyszalem zeby ktos byl zmuszany do korzystania z oferty "Zagronia". Ceny ksztaltuje rynek - wraz ze wzrostem popytu rosna ceny. Jezeli uwazasz ze jest drogo to korzystaj tam gdzie jest tanio a jesli takich jak Ty bedzie wiecej wtedy na "Zagroniu" beda mniejsze kolejki, mniejszy popyt i spadna ceny :)

Bryan
Rodowity górol

Wysłany: Wto 01 Mar, 2011   

Wszystko spoko :706:
tylko wyznaje zasadę żeby to za co się płaci miało swoją wartość.
A moim zdaniem dostajemy kiepski produkt za cenę produktu rewelacyjnego :695:
Więc mówiąc że coś jest drogie nie chodzi mi o to że nie stać mnie na to, tylko o to że cena mija się z celem :707:

bazalt
Przełokropny gazda

Wysłany: Sro 02 Mar, 2011   

Bryan napisał/a:
tylko wyznaje zasadę żeby to za co się płaci miało swoją wartość.

... z czego wynika kolejna zasada - kupuj rzeczy wartościowe... :)

Bryan
Rodowity górol

Wysłany: Czw 03 Mar, 2011   

bazalt napisał/a:
... z czego wynika kolejna zasada - kupuj rzeczy wartościowe... :)

Sęk w tym że nie każdego stać :694:
A ludzie nastawiają się na przyjezdnych zanim zaoferować coś społeczności lokalnej.
Nie jest to dobre bo przy takim obrocie sprawy zwiększą się migracje ludzi, powstaną nowe domy i nasza piękna wioska zamieni się w miasteczko :704:

bazalt
Przełokropny gazda

Wysłany: Pon 07 Mar, 2011   

Bryan napisał/a:
Sęk w tym że nie każdego stać

To prawda i jednoczesnie przykra sprawa. Trzeba jednak pamietac ze wszedzie rzadzi ekonomia a prywatni wlasciciele inwestuja swoje pieniadze po to zeby miec zysk. Wielu z nich - czego przykladem jest "Zagron" - wykazuje wielkodusznosc i w rozny sposob stara sie zrozumiec tych ktorych nie stac.
Bryan napisał/a:
powstaną nowe domy i nasza piękna wioska zamieni się w miasteczko

To tylko zalezy od naszych mieszkancow. Od Ciebie rowniez. Po prostu nie sprzedajmy ziemi naszych Ojcow i juz.
P.S. Jesli jestes uczniem to ucz sie pilnie a w przyszlosci bedziesz mial na pewno zawod ktory pozwoli Ci na korzystanie z wiekszosci dobr. Po prostu bedzie Cie stac.

Bryan
Rodowity górol

Wysłany: Wto 08 Mar, 2011   

bazalt napisał/a:
P.S. Jesli jestes uczniem to ucz sie pilnie a inna w przyszlosci bedziesz mial na pewno zawod ktory pozwoli Ci na korzystanie z wiekszosci dobr. Po prostu bedzie Cie stac.

Nie jestem,
Uważam że nasza wioska wg mnie powinna być do spokojnego mieszkania, a do pracy czy też na jakieś atrakcje typu kino basen itp można podjechać te kilkanaście czy kilka dzieciąt kilometrów.

bazalt napisał/a:
Po prostu nie sprzedajmy ziemi naszych Ojcow i juz

Racja głupi ludzie sprzedają tak cenne grunta za parę groszy. smutne...
Żądza pieniądza :(

kama
Turysta

Wysłany: Czw 17 Mar, 2011   

Bryan napisał/a:

Uważam że nasza wioska wg mnie powinna być do spokojnego mieszkania, a do pracy czy też na jakieś atrakcje typu kino basen itp można podjechać te kilkanaście czy kilka dzieciąt kilometrów.

A ja się cieszę, że w końcu coś zaczyna się u nas dziać, i chętnie wybiorę się na basen na Zagroń niż niepotrzebnie wydawać dodatkowo kasę na dojazd do Wisły czy jeszcze dalej. I wcale też nie zmartwiłabym się gdyby ktoś postanowił zainwestować u nas w kino. A do pracy, owszem można podjechać, ale jeśli komuś zależy na czasie który może spędzić z rodziną, i zmniejszeniu kosztów dojazdu ( zwłaszcza przy obecnej cenie benzyny), to raczej będzie szukał pracy tutaj na miejscu i gdyby taka się znalazła (z rozsądnym wynagrodzeniem), raczej wolałby podjąć ją tutaj niż "podjeżdżać" codziennie kilkanaście zbędnych kilometrów. Żadna z powyższych rzeczy nie przeszkadza mi w SPOKOJNYM mieszkaniu tutaj. Nasza wieś jest piękna i myślę, że aquapark jej nie zaszkodzi.

Drapichrust
Rodowity górol

Wysłany: Sro 08 Lut, 2012   

kama napisał/a:

Żadna z powyższych rzeczy nie przeszkadza mi w SPOKOJNYM mieszkaniu tutaj. Nasza wieś jest piękna i myślę, że aquapark jej nie zaszkodzi.

Ja też tak myślę i ceny wcale nie sa tam najgorsze (ja za 2 godziny płaciłem 30 zł, dzieci mnij). A kino to by sie faktycznie przydało.

aknieszkaka
Częsty bywalec

Nie dawno zawitałam do "naszego Aquaparku" i nawet mi się podobało.
Zapłaciłam 3 dychy a mój 5 letni synek wszedł za darmo.Szafki dostaliśmy dwie.
I tu już byłam zadowolona.Ludzie gdzie jest napisane że Aquapark ma mieć więcej niż 30 na 30? Albo idziesz na basen popływać albo idziesz do Aquaparku zrelaksować się!Chyba jest różnica a jak komuś nie wystarcza to niech spada i jedzie tam gdzie niby większe cudo i płaci dodatkowo za przejazd!!!Mnie tam wystarczy to co mamy. :706:

A tak a propos był ktoś już na aqua aerobiku???

zvolack
Częsty bywalec

My z dzieciakami byliśmy dzisiaj, mamy 800m od domu :) bardzo fajne miejsce do szaleństw dla dzieciaków, bardzo fajne sauny dla starszych, fajna rura!! Biorąc pod uwagę wielkość Istebnej to aquapark jest wraz z całym kompleksem narciarskim jest inwestycją której mogą pozazdrościć wszystkie turystyczne miejscowości dookoła!!! :690:
Istebna rulezzzzz :690:

anka00
Przełokropno gaździna

Wysłany: Sro 29 Lut, 2012   

rulezzz rulezzzz... a kino zapewne tez niebawem bedzie :))

Odpowiedz do tematu